Wczytuję dane...

Rolety do Pokoju Dziecięcego

Najlepsze rolety do pokoju dziecięcego

Jakie rolety do sypialni dziecka?

Pokoje dziecięce to kolorowe, jasne miejsca, w których nasi najmłodsi spędzają wiele czasu. Łączą funkcję pokoju zabaw, a także miejsca do wypoczynku i snu. Muszą być odpowiednio doświetlone naturalnym światłem dziennym aby zapewnić odpowiedni komfort dla dzieci. Planując wyposażenie pokoju dziecięcego w rolety okienne oprócz aspektu dekoracyjnego musimy pamiętać przede wszystkim o  najważniejszej rzeczy, jaką jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. Odpowiedni dobór bezpiecznego systemu zaciemniającego na okno daję nam pewność że dziecko pozostawione samo w pokoju jest bezpieczne. Zawsze upewnijmy się przed zakupem że producent wykonuje swoje produkty z zachowaniem normy bezpieczeństwa dzieci CHILD SAFETY  PN-EN 13120+A1:2014-04.  

 Idealne rolety do pokoju dziecięcego

 

Czy rolety dzień i noc są dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecka?

Rolety Dzień i Noc są bardzo dobrym rozwiązanie do pokoju naszego dziecka. Dzięki możliwości płynnej regulacji materiału z jakiego jest zrobiona, możemy w łatwy sposób dostosować ilość światła wpadającego do wnętrza pokoju a tym samym uzyskać idealne warunki oświetleniowe dla komfortu naszego malucha. Dzięki bogatej kolekcji kolorystycznej materiałów jesteśmy w stanie nadać kolorowy przyjazny akcent tak pożądany w dziecięcym pokoju.

Dlaczego rolety zaciemniające sprawdzą się w sypialni dziecka?

W sypialniach dziecięcych ważne jest, abyśmy w szybki sposób mogli zaciemnić pomieszczenie. Dotyczy to nie tylko małych dzieci które w środku dnia robią sobie drzemki ale też starszych które chcą pooglądać telewizję czy pograć w gry na komputerze. W takim przypadku sprawdzonym rozwiązaniem będą rolety zaciemniające. Dzięki zastosowaniu materiałów które dają duże lub całkowite zaciemnienie osiągniemy zaplanowany efekt . 

Roleta z materiałem zaciemniającym do okna w sypialni dziecka 

Czy żaluzje drewniane są trwałe i łatwe w czyszczeniu?

Głównymi zaletami żaluzji drewnianych jest łatwość utrzymania ich w czystości oraz trwałość. Podczas zabaw w pokoju dziecięcym często przytrafiają się nieoczekiwane drobne wypadki np. piłka która poszybuje za wysoko i uderzy w okno czy brudne rączki które zostawią nam ślady na oknie, firance czy rolecie. Dlatego drewniane żaluzje świetnie się sprawdzą we wnętrzach w których przebywają dzieci. Do czyszczenia rolety żaluzjowej wystarczy wilgotna ściereczka, która usunie wszelkie lepkie plamy przywracając szybko żaluzje do stanu idealnego. 

 żaluzje u dzieci w pokoju

Rolety rzymskie do pokoju dziecka.

Rolety rzymskie są świetną alternatywą dla zasłon. Łączą w sobie jednocześnie funkcję rolety i firanki. Dzięki swojej budowie oferując rozwiązanie z mniejszą ilością materiału na oknie. Nadają lekkości pomieszczeniu z jednoczesnym zapewnieniu funkcjonalności.  Rolety rzymskie są również łatwe w utrzymaniu w czystości dzięki możliwości ściągnięcia i prania.

kolorowa Roleta rzymska w sypialni dziecka

 attribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">