Wczytuję dane...

Żaluzje

Żaluzje drewniane czy żaluzje aluminiowe na wymiar

Żaluzje oferowane w sklepie Rolety Pruszyński

Sklep internetowy Rolety  Pruszyński posiada w swojej ofercie różne rodzaje żaluzji. U nas znajdziecie Państwo żaluzje montowane poziomo jak i pionowo (verticale) nadające się do zamontowania na oknach w różnych pomieszczeniach: w kuchni, łazience czy sypialni. Do systemów okiennych poziomych zaliczamy żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane.  Oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej i fakturowej z przewidzianymi różnymi możliwościami montażu. W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo gotowych produktów. Nasze żaluzje okienne produkowane są według indywidualnego wymiaru podanego przez Klienta. Dzięki temu że podczas konfiguracji produktu mamy możliwość  wyboru koloru płatków lameli, koloru osprzętu, sposobu montażu to mamy pewność że otrzymamy produkt spełniający nasze indywidualne preferencje. Żaluzja, jako osłona a zarazem element dekoracyjny staje się integralnym elementem okna co pozwala zachować jednolitą harmonie we wnętrzu. 

Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe przeżywają swoją odświeżoną odsłonę pomimo istnienia na rynku od wielu lat. Dziś są produktem zdecydowanie bardziej atrakcyjnym i chętniej wybieranym do naszych okien. Do wyboru mamy szeroką paletę kolorów i faktur lameli a dodatkowym atutem jest na pewno względnie mały ciężar całej żaluzji. Jest to istotna kwestia jeśli planujemy montaż na tzw. podwieszanych sufitach. Płatki aluminiowych lameli z jakich jest zbudowana żaluzja dostępne są w szerokościach 25mm i 50mm.

zaluzja aluminiowa na okno w sklepie Rolety Pruszynski

Żaluzje Drewniane

Żaluzje drewniane dzięki zastosowaniu w nich naturalnych elementów drewnianych jakimi są płatki lameli, listwa dolna, maskownice listwy górnej świetnie pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Oprócz funkcji przysłony okiennej z powodzeniem  nadaje niepowtarzalny charakter dekoracyjny. W pomieszczeniach  idealnie  współgrają z naturalnymi kamieniami jak i z taflą szkła. Drewniane żaluzje na wymiar produkowane są z drewnianych płatków lameli o szerokościach 25mm i 50mm.

Zaluzja drewniana w Sklepie internetowym Rolety Pruszyński
attribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">