Wczytuję dane...
FAQ

Odpowiedzi na często zadawane pytania Klientów Sklepu internetowego Rolety Pruszyński

1. Czy można zamówić produkty o innych wymiarach niż te dostępne w konfiguratorze?

Jest możliwość wykonania produktów o wymiarach innych, niż te dostępne w konfiguratorze jednak nie będą one objęte gwarancją.

2. Jaką mam gwarancję na rolety?

Na wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie udzielamy rękojmi 24 miesięcznej. Rękojmia nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń wynikających ze złego użytkowania rolet, żaluzji.

3. Czy rolety materiałowe można prać?

Niestety typowe tkaniny dla rolet wolnowiszących czy rolet w kasetach nie można prać w pralce. Są to materiały sztuczne, impregnowane. Na pocieszenie pozostaje jednak fakt, że impregnat na tkaninie – zabezpieczenie przed wchłonięciem brudu w strukturę materiału umożliwia wyczyszczenie rolety wilgotną szmatką.

4. Czy nie stracę gwarancji na okna?

Rolety są przykręcane jedynie do uszczelki narożnej okna. W takiej sytuacji nie tracimy gwarancji. Gwarancje na okna można stracić jedynie w sytuacji montażu rolet do profilu okna.

5. Czy poradzę sobie z samodzielnym montażem rolet?

Oczywiście! Każdy kto ma minimalne pojęcie o majsterkowania z pewnością poradzi sobie z montażem. Do każdego zamówienia udostępniamy link do filmu instruktażowego który przeprowadzi Państwa krok po kroku przez proces montaż.

6. Jak są montowane rolety w kasecie?

Rolety w kasecie są montowane na dwa sposobu bezpośrednio do okna w zależności od wybranego modelu. Kaseta jest dokręcana małymi wkrętami lub przyklejana za pomocą taśmy dwustronnej do uszczelki okna natomiast prowadnice rolety są przyklejane .attribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">