Wczytuję dane...

Rolety Wewnętrzne

Rolety okienne wewnętrzne materiałowe na wymiar

O Roletach  Wewnętrznych w Sklepie Rolety Pruszyński

Sklep internetowy Rolety Pruszyński oferuje: rolety materiałowe, rolety plisowane, rolety dzień noc, rolety dachowe, rolety w kasecie, wszystkie w spersonalizowanym rozmiarze, idealnie dopasowane do rozmiaru okna lub wnęki, przygotowane do samodzielnego montażu. Rolety wykonane na wymiar to także gwarancja udanego montażu oraz skutecznej ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki różnorodnym sposobom montowania m.in. do sufitu, ściany lub wnęki, skrojone na miarę Twojego okna będą idealnym dopełnieniem każdego wnętrza, zapewnią nam ochronę przed upałem jak i nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń oraz wzrokiem przechodniów. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i precyzyjnej produkcji rolety mogą całkowicie odmienić styl każdego domu czy mieszkania a tym samym stworzyć klimat sprzyjający zarówno pracy jak i odpoczynkowi.

W ofercie sklepu Rolety Pruszyński znajdą Państwo:

Rolety Plisowane na wymiar

Roleta plisowana - to najnowszy hit wnętrzarski i najciekawsze rozwiązanie w zakresie przesłon okiennych. Idealne do okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach - trapezy, trójkąty, wielokąty a nawet koła. Wyróżnia je nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność a wszystko to dzięki niespotykanej konstrukcji. Jej mechanizm oparty jest na dwóch listwach obudowujących materiał, który można przesuwać dowolnie po całej powierzchni szyby, umożliwiając tym samym przysłonięcie wybranego fragmentu okna. Sprawdzą się zarówno w salonie, jak i kuchni czy łazience. Ich harmonijkowy design i nieszablonowy sposób sterowanie będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza - od klasycznego po minimalistyczne.

Czy roleta plisowana nadaje się do montażu na oknie w kuchni

Rolety Dzień i Noc na wymiar

Roleta dzień noc - to najpopularniejsze rozwiązanie w aranżacji okien. Zaletą rolet dzień noc jest zastosowanie dwóch struktur materiału o różnej przepuszczalności światła, które pozwala regulować stopień nasłonecznienia pomieszczeń. Są również wyjątkową dekoracją okien a tym samym pomieszczeń. Rolety okienne dzień noc sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, będą funkcjonalne w kuchni i salonie. Można je wykorzystać również w sypialni, w pokoju dziecięcym lub w łazience. Wszechstronność rolet dzień i noc jest o tyle istotna, że można w całym domu wykorzystać jeden rodzaj osłon okiennych.

Tkanina Dzień i Noc może spewnością zastąpić firankę w oknie

Rolety Dachowe na wymiar

Roleta dachowa - to idealne rozwiązanie na poddasze. Rolety dachowe na wymiar pozwalają nie tylko idealnie dopasować osłonę do rozmiaru i kształtu okna ale wyposażone w mechanizm sprężynowy utrzymują tkaninę blisko okna, nie pozwalając na jej swobodne zwisanie w dół zapewniając przy tym należyty stopień zaciemnienia. Ogromna ilość wzorów i kolorów tkanin pozwala na aranżację każdego wnętrza, od klasycznego po bardziej nowoczesne. Szczególnie do rolet dachowych proponujemy tkaniny odbijające promienie słoneczne, które nie dość że dają 100% zaciemnienia to dodatkowo znacząco redukują nagrzewanie się pomieszczenia, a zimą chronią przed utratą ciepła.

Roleta materiałowa dachowa w kasecie sprawdza się na oknach połaciowych

Rolety Materiałowe na wymiar

Roleta materiałowa - to najbardziej uniwersalny, a jednocześnie bardzo popularny i chętnie wybierany sposób na aranżację okna. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie klasyczne i estetyczne rozwiązania oraz ponadczasowe piękno i wysoką jakość. Rolety z materiału dają duże możliwości aranżacyjne, pozwalają stworzyć w mieszkaniu odpowiedni klimat i atmosferę. Sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach bez względu na ich styl, charakter i przeznaczenie a także są idealną ochroną przeciwsłoneczną oraz są mało skomplikowane pod względem montażu.

Rolety materiałowe mają uniwersalne zastosowanie

Rolety w Kasecie na wymiar

Roleta w kasecie – to nowoczesny i niezwykle elegancki sposób na aranżację okna. Roleta w kasecie z prowadnicami tworzy z oknem jednolitą i zintegrowaną całość. Tkanina rolety zwijana jest do kasety, dzięki czemu jest chroniona przed kurzem, brudem i działaniem promieni słonecznych a tym samym dłużej pozostaje w idealnym stanie, zachowując swój pierwotny kolor. Co więcej, roleta w prowadnicach gwarantuje idealne przyleganie materiału do szyby, dzięki czemu pięknie wygląda i chroni przed słońcem również wtedy, gdy uchylimy okno. Zapewnia maksimum komfortu i doskonale zaspokaja potrzeby estetyczne. Roleta w kasecie świetnie wywiązuje się w roli użytkowej i estetycznej, idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu ze względu na swoją uniwersalność.

Kaseta w systemach roletowych chroni materiał przed zabrudzeniamiattribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">