Wczytuję dane...

Moskitiery

Moskitiery Ramkowe na wymiar

O moskitierach ramkowych na okno w sklepie Rolety Pruszyński

Oferujemy wysokiej jakości moskitiery ramkowe okienne, moskitiery rolowane w kasecie, moskitiery do okien dachowych/połaciowych. Wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Wszystkie sprzedawane systemy produkowane są na indywidualne zamówienie, dzięki temu mamy pewność że będą idealnie dopasowane do Państwa okna. Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym z łatwością możemy samodzielnie zamontować na każdej ramie okiennej. Ważną zaletą moskitier ramkowych  jest montaż na ramie okna bez ingerencji w stolarkę okienna.

 mosktiera na okno ramkowa na wymiar

Moskitiera ramkowa na  okno, wiele zalet  w jednym rozwiązaniu.

Moskitiera to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami nagminnie występującymi w okresie wiosna – jesień. Przy zastosowanie siatki o gęściejszym splocie moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie zatrzymując pyłki roślinne oraz kurze wszechobecne wokół naszych domów. Bardzo dobrze sprawdzają się w opcji z innowacyjną siatką antyalergiczną/przeciwpyłową Poll-Tex która posiada certyfikat ECARF. Podczas testów udowodniono jej skuteczność :

  • Skuteczność ochronna wyniosła więc 100% w przypadku pyłku traw,

  • Skuteczność ochronna wyniosła więc 99,71% w przypadku pyłku brzozy,

  • Skuteczność ochronna wyniosła więc 93,1% w przypadku pyłku pokrzywy,

  • Skuteczność ochronna wyniosła więc 90,9% w przypadku pyłku ambrozji.

 Certfikat alergiczny dla moskitiery ramkowej która dobrze chroni przed niekorzystnym działaniem pyłków roslin

Jakie moskitiery na wymiar wybrać jeśli w domu mamy zwierzęta.

Standardowe siatki stosowane w moskitierach wykonane są z włókien PCV które bardzo dobrze sprawdzają się w przy normalnych warunkach użytkowania. Jeśli posiadają Państwo zwierzęta w domu, dobrym rozwiązaniem będzie siatka alumiowa, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. attribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">