Wczytuję dane...

Rolety do Biura

Odpowiedni dobór zaciemnień okiennych  wybieranych do przestrzeni biurowych może mieć znaczący wpływ na efektywną wydajność pracy pracownika. Warunki takie jak oświetlenie, cyrkulacja powietrza i temperatura są uzależnione od wybranego rodzaju rozwiązania zaciemniającego na oknie. Systemy rolet mają duży wpływ na jakość i atmosferę w pracy.

Rolety do biura

Jakie rolety wybrać do biura?

Żaluzje pionowe Verticale

Żaluzje pionowe Verticale są bardzo popularnym rozwiązanie stosowanym do przysłonienia okien w przestrzeniach biurowych.

Głównymi zaletami tego rozwiązania jest:

  • trwałość,
  • łatwość utrzymania w czystości dzięki zamontowaniu pasów materiałów pionowo,
  • możliwość przysłonienia dużej przestrzeni okiennej.

Żaluzje materiałowe pionowe zapewniają maksymalną kontrolę światła oraz sprawdzają się w dzieleniu dużych pomieszczeń na mniejsze. Dodatkową zaletą jest możliwość montaży pod kątem 45°.

Żaluzje pionowe Verticale do biura

Rolety materiałowe na okna

Rolety materiałowe są rozwiązaniem które sprawdzają się tak naprawdę w każdym pomieszczeniu.

Do wyboru mamy systemy rolet:

  • w kasecie
  • bez kasety
  • wolnowiszące

Dzięki prostej konstrukcji są łatwe w obsłudze i stylowe. 

Ze względu na rodzaj zastosowanego materiału możemy podzielić je na dwie grupy:

  • rolety z materiałem dzień noc
  • rolety materiałowe jednolite

Dzięki dużej dostępności materiałów w roletach dzień i noc, jak i roletach materiałowych możemy dobrać idealne rozwiązanie do naszych potrzeb. Oferowane są materiały całkowicie zaciemniające podgumowane jak i materiały transparentne oraz z powłoką srebrną odbijającą promienie UV.

 

Rolety materiałowe na oknie w biurze

 

Czy żaluzje wewnętrzne stosuje się w biurach?

Żaluzje od lat są dobrze znanym rozwiązanie do aranżacji biur. Na rynku dostępnych jest wiele wzorów i kolorów które idealnie komponują się do nowoczesnych jak i stylowych wystrojów wnętrz biurowych. Dzięki odchylanym listewkom rolety żaluzjowej możemy w łatwy sposób regulować natężenie światła i prywatność w naszym pomieszczeniu. Żaluzje dostępne są z różnych materiałów: PCV, drewna lub aluminium. Żaluzje drewniane nadadzą wnętrzu gustu i podniosą prestiż wnętrzu natomiast żaluzja aluminiowa nada nutę nowoczesności i lekkości.

 

Roleta żaluzjowa w pokoju biurowym

 

Rolety panelowe jako alternatywa w wystroju nowoczesnego biura.

Żaluzje panelowe są wykonane z kilku wiszących koło siebie paneli materiałowych, które przesuwają się po prowadnicy tam i z powrotem, zapewniając optymalną kontrolę światła i prywatność. Żaluzje panelowe są nowoczesną alternatywą dla żaluzji pionowych Verticali do zasłaniania dużych okien czy dzielenia przestrzeni biurowych.

 

Panele materiałowe do biuraattribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">