Wczytuję dane...

Czy warto wybrać rolety na wymiar?

Czy warto wybrać rolety na wymiar?

- Czas czytania 4 minuty -

Jeśli rozważasz zakup systemu zaciemnień okiennych do swojego  domu masz do wyboru trzy kanały zakupowe. Możemy zdecydować się na zakup stacjonarny w niemalże każdym markecie budowlanym ale oferowane w nim rolety, plisy czy żaluzje będą posiadać wymiary do okien standardowych i z reguły dostępność kolorystyczna materiałów jest bardzo ograniczona.  

Możemy także nie iść na żadne kompromisy i kupić roletę dedykowaną indywidualne do swojego okna w sklepie stacjonarnym z systemami zaciemniającymi na wymiar. Mamy wtedy możliwość wyboru materiału w kolorystyce czy fakturze odpowiadający własnym preferencjom  a także będziemy mieli pewność dopasowania wymiaru do konkretnego wymiaru okna.

Trzecim rozwiązaniem jest zakup systemu zaciemniającego pod wymiar w sklepie internetowym. Łączy on możliwość skomponowania swojej własnej osłony okiennej z możliwością zamówienia rolety bez wychodzenia z domu. A z uwagi na sytuacje w której przyszło nam żyć  jest to bardzo wygodny sposób aby nie rezygnować z swoich planów a jednocześnie ograniczyć kontakt społeczny.

Roleta na miarę” z pewnością brzmi lepiej niż „Rolety z półki”, ale jakie są rzeczywiste korzyści z wyboru rolety szytej na miarę?

Idealne dopasowana żaluzja do okna

Czy roleta na wymiar znaczy komfort?

Dobra roleta powinna idealnie pasować do Twojego okna, aby nie dopuścić do dostępu światła i przenikania/strat ciepła. Tworząc roletę o dokładnych wymiarach, możemy pomóc Ci cieszyć się ciepłym, przytulnym domem przez całą zimę oraz chłodnym i zacienionym przestrzeni życiowej w miesiącach letnich.

Rolety na  niestandardowe wymiary okien? 

Każdy dom jest inny i niestety dla potencjalnego nabywcy rolet okiennych niewygodne okna o dziwnych kształtach lub niekonwencjonalnych rozmiarach mogą utrudnić zakup nowej rolety. Nasze wykonane na zamówienie systemy zaciemnień okiennych mogą stanowić stylowe rozwiązanie, którego szukałeś, aby ozdobić niewygodne okno.

Żaluzja dobrze dobrana jest dekoracją i osłoną w oknie

Dlaczego jakość wykonania jest najważniejsza?

Po co zadowalać się roletką, którą można znaleźć na półce w każdym markecie, skoro można zainwestować w jedną z naszych rolet na wymiar i wyróżnić swój dom? Mając swobodę wyboru spośród wielu pięknych tkanin, wzorów i struktur, możesz stworzyć coś wyjątkowo stylowego, co będziesz dobrze wyglądać przez wiele lat.

Czy roleta szyta na miarę znaczy droga?

Szyta na miarę nie musi oznaczać droga, a dzięki naszym konkurencyjnym cenom rolety szyte na miarę będą dobrym wyborem - każdy znajdzie odpowiednie rozwiązania dla siebie. Jeśli Twój dom potrzebuje nowej żaluzji, rolet czy plis ale nie chcesz wydawać fortuny, skontaktuj się z nami.attribution="page_inbox"
page_id="106255204522291">